Veidoskaita. Tavo veide-Tavo gyvenimo projekcija

Updated: Mar 24, 2020

Kaip veidoskaita pasitarnautų Jūsų gyvenime?

Kiekvienas žmogus yra unikalus sutvėrimas, turintis ne tik skirtingą išvaizdą, bet ir savitą pasaulėžiūrą. Kiekvienas savaip džiaugiamės, pykstame ir liūdime. Kiekvienas savaip ieškome ir skirtingai atrandame savo pašaukimą. Įsimylime ir siejame savo gyvenimus su tam tikrais žmonėmis, kartais klystame, kartais sėkmingai įsiklausome į poreikius ir aiškiai suformuojame prioritetus siekdami būti laimingi. Tik kaip dažnai pataikome į dešimtuką? Kalbant apie pataikymą į dešimtuką… Augęs žmogus ko gero galėtų pabandyti sau sąžiningai atsakyti kaip dažnai gyvenime teko suklysti sprendimuose ar pasirinkimuose, bet jaunam žmogui jo patirtis dar prieš akis. Ar galima bandyti numatyti įvykius į priekį? Kitaip tariant, negi tikrai pavyktų įtvirtinti posakį „jei tik žinotum kur ir kada gyvenimo kely pasidėti „pagalvę”- sušvelninti kritimo smūgius”. Ko gero teks nuvilti ir atsakyti tiesą – gyvenimo smūgius numatyti sunku, tačiau juos sušvelninti tikrai galima. Kai kurių tikrai galima ir išvengti, nes gerai pažįstant save tam tikrų iššūkių gyvenime net nevertėtų priimti, juos kurti ar paisyti. Siekiant geriau pažinti save ir aplinkinius bei pakylėti komunikaciją, o kartu ir savo gyvenimą į aukštesnį lygį, pravartu išsiaiškinti koks charakteris ir gyvenimo būdas išrašytas Tavo veide.

Kada ir kur atsirado Veidoskaita / Fiziognomika

Veido skaitymas arba kitaip – fiziognomija – tai senovės menas, kuris analizuoja žmogaus charakterį, pagrįstą jo veido bruožais. Jam jau daugiau nei 2700 m. Veidoskaita arba Fiziognomika kaip medicinos atšaka kilusi senovės Kinijoje. Pagal žmogaus veido bruožus ar tam tikrus pakitimus veide būdavo, o ir tebesama diagnozuojami esantys, ar galimi susirgimai. Vėliau fiziognomika buvo pripažinta kaip metodika ir aktyviai taikoma žmogaus asmenybei apibrėžti, labai tiksliai išskirti jo charakteristikas, talentus, vidinį potencialą veikti, psichoemociniam žmogaus kūnui nustatyti. Veido skaitymas yra daugiau nei tik metodika atskleisti žmogaus charakterį. Tai taip pat gali suteikti žinių apie vaikystę, ryškesnius gyvenimo etapus – įvykius ar išgyvenimus. Taip pat ne retai įgalina projektuoti ir gyvenimo ateities viziją.

Į kokius klausimus Jums atsakys Veidoskaita

Jeigu nuolat ar kartkartėm keli sau klausima – kas esi iš tiesų? O gal sieki pažinti kitą, per neįtikėtinai trumpą laiką? Aiškus porų suderinamumas ypatingai palengvina tolimesnę naują pažintį ir net aiškiai piešia perspektyvą. Jei nerandi ar nesi patenkintas savo „vieta po Saule”? Jei nesusikalbi su mylimuoju/mylimąja? O galbūt tiesiog nori suprasti nesusikalbėjimo priežastis ar priimti asmeniniuose santykiuose tam tikrus sprendimus – ko gero galėčiau padėti išaiškinti susiklosčiusias priežastis ir patarti kaip jas keisti/šalinti, kad keistųsi santykiai palankia bei malonia kryptimi. Vaikų veiduose lengvai skaitomi jų talentai, polinkiai užklasinei veiklai. Ir nors vaikų veiduose iki tam tikro amžiaus bruožai dar tik formuojasi, kai kas tikrai jau aiškiai matosi tolimesniam žmogaus charakterio formavimuisi. Veido skaitymas ypatingai naudingas personalo atrankoje, pardavimuose. Nes kiekviena profesija turi jai skirtų bruožų ir charakteristikų atstovus, o ta pati prekė ar paslauga turi skirtingus pardavimo metodus skirtingiems žmonių tipams.

Tad, jei dar vis klausi – Ar tikrai verta žinoti? Tuomet būtinai privalai pats įsitikinti kaip labai

Kaip užsakyti veidoskaitą

Vienas pagrindinių klausimų, kuriuos aš gaunu Jūsų užklausimuose – tai kaip, kokiu būdu viskas vyksta? Tai gi, viskas, ką jums reikia padaryti, yra tai: Atsiųsti kokybiškas, geros rezoliucijos nuotraukas (galimybei išdidinti vaizdą ir įžiūrėti detales veide). Patikėkite, detalės – tai svarbu! Nuotraukos turėtų būti pateiktos iš priekio ir iš abiejų šonų taip, kad pilnai matytųsi veidas, kaklas ir ausys. Geriausia, kad fotografuota būtų dienos šviesoje. Bet jei bus pasistengta su nuotraukų kokybe, tuomet paros metas tampa nereikšmingu. Netinka selfiai. Apgailestauju… žinau, kaip tai patogu, tačiau patiems save fotografuojant įsitempia kaklas, išsikreipia ir veidas. Nesudarykite sąlygų iškreiptiems parametrams skaityti. Moterys nuotraukose pageidautina, kad būtų be makiažo. Pavyzdys pateiktas žemiau (žiūrėti nuotrauką). Taip pat yra reikalinga tokia jūsų informacija: Kiek jums šiuo metu yra metų; Ar veide turite kokių randų/randelių, jai taip, tai nurodykite kur; Ir parašykite ar esate dešiniarankis, (-ė), ar kairiarankis, (-ė). Sekančiai, aš imuosi jūsų veidoskaitos ir rezultatą atsiunčiu jums elektroniniu paštu arba sutarsime susitikimą. Kiek užtrunku ir kada galėtumėte tikėtis atsakymo – klauskite asmeniškai, nes tai sąlygota kiek darbo apimties turiu tuo metu.

Veidoskaitos kaina – 60€.


94 views0 comments

Recent Posts

See All