top of page
3DBDF4AE-B268-4A49-BE34-F781990480AF.png

Alcheminė dr. Bacho žiedų terapija

 

Konsultacija.

Žiedų esencijų skyrimas, testavimas.

Sudėtinės substancijos paruošimas vartojimui.

Bacho žiedų terapiją galime prilyginti homeopatijai, kai sergančio žmogaus organizmas ima pats save gydyti. Ir tas gijimas būna tiek fizinis, tiek dvasinis.

 

Žmogus nuo neatmenamų laikų vartojo augalus gydymui. Iki pat šių dienų farmaciniai preparatai gaminami natūralių substancijų pagrindu. Bacho vaistinių žiedų esencijose vartojama ne fizinė augalo materija, o veikiau pagrindine energija, kuri randama to augalo viduje. Gydančioji energija ekstraguojama ypatingu būdu ir yra laikoma apsauginiame konservuojančiame skystyje. Ši subtili substancija yra naudojama gydant negalavimo priežastį, kai tuo tarpu didžioji medicinos praktikos dalis gydo fizinius nusiskundimus fizinėmis priemonėmis. Bacho vaistai gydo nematomą ar psichologinę priežastį, pasitelkiant nematomą energiją.

 

Dr. Edvardas Bachas (1886-1936) – imunologas ir bakteriologas, atrado Bacho nozodus (homeopatinę priemonę). XXa. pradžioje įnešė didelį mokslinį indėlį į šiuolaikinės psichosomatikos vystymą. Jį bendraminčiai vadino „naujuoju Paracelsu“, o jis savo žiedų terapiją laikė ateities medicina.

Daugelio sveikatos sutrikimų priežastys slypi mūsų viduje. Neįsisamonti, nuslopinti ar neišreikšti jausmai virsta vidiniais konfliktais, kurie ilgainiui sukelia fizinės sveikatos sutrikimus. Remdamasis šia nuostata, Edvardas Bachas išrado panašų į homeopatiją gydymo būdą – bacho žiedų terapiją.

 

Bacho žiedų terapijos tikslas – dvasinis apsivalymas, asmenybės atsiskleidimas. Ši terapija ligų nevertina vien tik kaip organinio proceso. Priešingai, didele dalimi nuo vidinio nusiteikimo priklauso, ar žmogus susirgs, ar bus sveikas. Kas bijo arba nepasitiki savimi, kas apskritai yra nepatenkintas gyvenimu arba kenčia pernelyg didelį stresą, tas kenkia savo sveikatai. Jei pavyksta neigiamas mintis ir nuostatas pakeisti teigiamu požiūriu į gyvenimą, išnyksta ir fiziniai negalavimai. Bacho žiedų esencijos – ne medikamentai, bet vaistažolių preparatai, darantys poveikį psichosomatikai. Jais galima sėkmingai papildyti kitus gydymo būdus.

Pabandysime apžvelgti būsenas, kurios gali daryti įtaką žmogaus fizinei sveikatai: baimė, netikrumas, susidomėjimo ar motyvacijos stoka, vienišumas, padidintas jautrumas išorei, sielvartas ir abejonės, perdėtas kišimasis į kitų reikalus, liūdesys ir neviltis.

 

Norint paskirti šiuos vaistus reikia aiškiai suvokti asmens psichologinę būseną.

Pagal neigiamas emocijas, kurios tuo metu žmogui kelia nerimą, parenkamos tam tikrų augalų esencijos ir iš jų gaminamas asmeninis mišinys, kuris vartojamas įlašinant į vandenį arba tiesiai į burną. Pasitelkęs žiedų esencijų teigiamas vibracijas, žmogus keičia neigiamų emocijų balansą. Kiekviena neigiama emocija turi teigiamos atitikmenį. Dr. Bachas tikėjo, kad liga prasideda ne fiziniame kūne, bet emociniame ir kiekvieno žmogaus reakcija į konkrečią ligą priklauso nuo jo charakterio. Taigi, gydymo principas yra holistinis, tai yra turime gydyti ne ligą, o žmogų.

 

Kam rekomenduojama vartoti bacho žiedų esencijas?

Amžiaus apribojimų bacho žiedų esencijoms nėra. Juos vartoti gali kūdikiai, vaikai, paaugliai, suaugusieji, kurie jaučia/patiria:

 

Baimę (siaubas, panika, baimė dėl aiškios priežasties, baimė prarasti kontrolę, nervinių išsekimų, persekiojančių manijų, nepagrįstos abejonės, nuogąstavimas ir padidintas rūpinimasis kitais)

 

Netikrumo jausmą (kai ieškoma patarimo ar pritarimo, neryžtingumas, nesugebėjimas apsispręsti, trūksta susikaupimo, apatija, ambicijų stoka, nusiminimas, beviltiškumo pojūtis, reikalų atidėliojimas, nepasitikėjimas pasirinktu gyvenimo keliu)

 

Susidomėjimo stoką (pabėgimas į fantazijas, susikaupimo stoka, nostalgija praeičiai, apatija, ambicijų stoka, išsekimas, nuovargis, nepageidaujamų minčių antplūdis, vidinio ginčo, gilus liūdesys be aiškios priežasties, nemokantiems pasimokyti iš klaidų)

 

Vienišumo jausmą (išdidumas, puikybė, nekantrumas, norintiems būti dėmesio centre, negalintiems pakęsti vienatvės)

 

Padidintą jautrumą išoriniam poveikiui (slepiantiems dvasinę kančią ir nerimą po nerūpestingumo kauke, nuolaidumas, silpnavališkumas, apsauga pokyčių metu, padeda nutraukti ryšius su tuo, kas atgyvenę, pavydas, neapykanta, pavyduliavimas)

 

Liūdesį ir neviltį (pasitikėjimo stoka, kaltės jausmas, prislėgta būsena dėl prisiimtos atsakomybės, visiškas psichinis palūžimas, šoko pasekmės, širdgėla, pervargęs, bet vis vien atkakliai pluša, savęs nekenčiančiam…)

 

Perdėtą rūpinimasį kitų gerove (grobuoniškas artimųjų kontroliavimas, perdėtas jautrumas ir entuziazmas, dominavimas ir užsispyrimas, kritiškumas, tolerancijos stoka, padidinta savikontrolė, perfekcionizmas)

 

 

Kiek ilgai vartoti bacho žiedų esencijas?

Paprastai tai priklauso nuo problemos aktualumo, žmogaus pasiryžimo keistis ir daugelio kitų aplinkybių. Leiskite pajausti sau, kaip neigiamos emocijos lyg jūros bangos suputoja ir nurimsta. Būkite atlaidūs sau, su meile ir atjauta leiskite procesams vykti. Savo besikeičiančių emocijų stebėjimas greitai duos norimą rezultatą – į jūsų gyvenimą pradės plūsti kitokie žmonės, kitokios knygos ir aplinkybės. Keičiantis jūsų emocijoms, keisis ir sveiks jūsų kūnas. Pastebėsite, kad daugiau laiko norisi leisti gamtoje, stebint augalus, išmoksite įsiklausyti į jų kalbą, surasite savų paaiškinimų, kodėl kiekvienas augalas gydo.

Dėl išsamesnės informacijos prašau susisiekti asmeniškai.

Konsultacija ir dr. Bacho žiedų esencijų substancijos paruošimas - 100€.

Esencijų substancijos paruošimas pakartotinai - 20€.

Parengta pagal Lenkauskienė R. (2016). Pažink save. Kaunas: Mijalba ir Horo.lt

NAUJIENA!

Sukūriau Dr. Bacho žiedų eliksyrą skirtą kiekvienam pajutusiam norą, siekį ir prasmę save vesti iki aukščiausios sąmonės tikslo - visa esaties kūrėjo.

Įsigyti galima be papildomos konsultacijos, susisiekiant asmeniškai.

Šis Dr. Bacho žiedų esensijų eliksyras skirtas padėti subalansuoti, įkvėpti, įgalinti būtybę tapti savo pasaulio kūrėju. Veikti pagal fundamentalias Visatos tiesas, sutvirtinant tikėjimą, jog mūsų Siela, tai atspindys viso Dieviškumo. O mūsų aukščiausiasis Aš yra Viešpaties kibirkštis - nenugalimas ir nemirtingas.

Su meile,

Alfreda Medhanadi

Eliksyro 30ml. kaina - 30eur.

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page