top of page

Asmens tapatybės diagnostika iš veido bruožų

(veidoskaita)

Veido skaitymas arba kitaip - fiziognomija - tai senovės menas, kuris analizuoja žmogaus charakterį, pagrįstą jo veido bruožais. Jam jau daugiau nei 2700 m. Kiekvienas veido bruožas turi psichologinę prasmę. Tam tikros veido ypatybės ir asmenybės bruožai lengvai atskleidžia žmogaus talentus. Veido skaitymas yra daugiau nei tik metodika atskleisti žmogaus charakterį. Tai taip pat gali suteikti žinių apie vaikystę, ryškesnius gyvenimo etapus – įvykius ar išgyvenimus. Taip pat ne retai įgalina projektuoti ir gyvenimo ateities viziją. Veidoskaita atskleidžia stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio savybes. Pažįstant jas tampa lengva ir aišku kaip tapti savo paties gyvenimo šeimininku.

Taip pat veido skaitymas kartais gali diagnozuoti ir sveikatos būklę, psichinius, emocinius negalavimus, polinkius į ligas, susirgimus. 

Jeigu nuolat ar kartkartėm keli sau klausima - kas esi iš tiesų? O gal sieki pažinti kitą, per neįtikėtinai trumpą laiką?

Aiškus porų suderinamumas ypatingai palengvina tolimesnę naują pažintį ir net aiškiai piešia poros santykių tolimesnę perspektyvą.

Galbūt nerandi ar nesi patenkintas savo “vieta po Saule”?

Nesusikalbi su mylimuoju/mylimąja? O galbūt tiesiog nori suprasti nesusikalbėjimo priežastis ar priimti asmeniniuose santykiuose tam tikrus sprendimus - ko gero galėčiau padėti išaiškinti susiklosčiusias priežastis ir patarti kaip jas keisti/šalinti, kad keistųsi santykiai palankia bei malonia kryptimi.

Vaikų veiduose lengvai skaitomi jų talentai, polinkiai užklasinei veiklai. Ir nors vaikų veiduose iki tam tikro amžiaus bruožai dar tik formuojasi, kai kas tikrai jau aiškiai matosi tolimesniam žmogaus charakterio formavimuisi.

Veido skaitymas ypatingai naudingas personalo atrankoje, pardavimuose. Nes kiekviena profesija turi jai skirtų bruožų ir charakteristikų atstovus, o ta pati prekė ar paslauga turi skirtingus pardavimo metodus skirtingiems žmonių tipams. Verslo partnerystės apžvalga pagal partnerių veido bruožus ir kt.

Tad, jei dar vis klausi - Ar tikrai verta žinoti? Tuomet būtinai privalai pats/pati įsitikinti kaip labai.

Vienas svarbių mano pateikiamos veidoskaitos analizės momentų yra tas, jog aš ne tik įvardinu asmenines žmogaus charakteristikas, potencialą, tačiau chaneling'o duotybe kryptingai nuteikiu ir įvardinu aiškias gaires, kuriomis jūsų gyvennimas įgauna gilesnę ir aiškesnią prasmę, bei tampa laimingesniu.

Tai gi, viskas, ką jums reikia padaryti, tai:

Atsiųsti kokybiškas, geros rezoliucijos nuotraukas (galimybei išdidinti vaizdą ir įžiūrėti detales veide). Patikėkite, detalės - tai svarbu.

Nuotraukos turėtų būti pateiktos iš priekio ir iš abiejų šonų taip, kad pilnai matytųsi veidas, kaklas ir ausys.

Netinka selfiai. Apgailestauju... Žinau, kaip tai patogu, tačiau patiems save fotografuojant įsitempia kaklas, išsikreipia ir veidas.  Nesudarykite sąlygų iškreiptiems parametrams skaityti.

Moterys nuotraukose pageidautina, kad būtų be makiažo.

Taip pat yra reikalinga tokia jūsų informacija:

Kiek jums šiuo metu yra metų?

Ar veide turite kokių randų/randelių? Jei taip - nurodykite kur.

Esate dešiniarankis, (-ė), ar kairiarankis, (-ė)?

 

TAVO VEIDE – TAVO GYVENIMO PROJEKCIJA

Asmeninė veidoskaita - 140€

Porų veidoskaita. Suderinamumo apžvalga - 260€ (į kainą įeina 2 veidoskaitos ir bendras porų suderinamumas dovanų)

bottom of page