Veidoskaita

Veido skaitymas yra daugiau nei tik metodika atskleisti žmogaus charakterį. Tai taip pat gali suteikti žinių apie vaikystę, ryškesnius gyvenimo etapus – įvykius ar išgyvenimus. Taip pat ne retai įgalina projektuoti ir gyvenimo ateities viziją. Veidoskaita atskleidžia stipriąsias ir silpnąsias žmogaus charakterio savybes. Pažįstant jas tampa lengva ir aišku kaip tapti savo paties gyvenimo šeimininku.

TAVO VEIDE – TAVO GYVENIMO PROJEKCIJA.

Daugiau...

Asmeninė veidoskaita - 70€

Porų veidoskaita + suderinamumo apžvalga - 140€ (į kainą įeina 2 veidoskaitos ir bendras porų suderinamumas dovanų)

Metamorfinė terapija

Metamorfozės metodas veikia laiko lygmenyje ir įgalina gyvybinę jėgą iššaukti pasikeitimus recipiente. Taikant šią terapiją dirbama visada su prenataliniu etapu, t.y. su tuo laikotarpiu, kuriame pirmą kartą susiformavo žmogaus silpnosios ir stipriosios savybės. Tokiu būdu atpalaidavus laiko lygmenis, žmogaus gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje.

Daugiau...

Seanso trukmė ~ 1 val.

Kaina - 70€

Asmeninė konsultacija.

Porų / šeimos konsultavimas

Visa apimanti asmeninė konsultacija, tai terapinė konsultacija, suteikianti psichologinę, dvasinę pagalbą. Šios konsultacijos apima savęs pažinimo, savęs tobulinimo, sąmoningumo plėtimo ir tikrojo savęs paieškas. Taip pat išaiškinamos psichosomatinės kilmės negalavimų priežastys, tam tikromis, individualiai parenkamomis technikomis šalinami psichiką paveikūs blokai.

Poros/šeimos santykių psichoterapija, tai unikalaus kelio nuvedusio į problemas išaiškinimas, sprendimų, kurie padės keisti kryptį kiekviename to kelio etape ieškojimas, tam, kad galėtumėte kurti jus tenkinančius santykius.

Terapinio proceso eigoje partneriai išmoksta efektyviau vienas kito klausytis ir kalbėtis, atranda naujų būdų kaip vienas kitą palaikyti ir sustiprinti tarpusavio ryšį.

Daugiau...

Seanso trukmė ~ 1 val.

Kaina - 70€

Alcheminė dr. Bacho žiedų terapija

Konsultacija.

Žiedų esencijų skyrimas, testavimas.

Sudėtinės substancijos paruošimas vartojimui.

Bacho žiedų terapiją galime prilyginti homeopatijai, kai sergančio žmogaus organizmas ima pats save gydyti. Ir tas gijimas būna tiek fizinis, tiek dvasinis.

Daugelio sveikatos sutrikimų priežastys slypi mūsų viduje. Neįsisamonti, nuslopinti ar neišreikšti jausmai virsta vidiniais konfliktais, kurie ilgainiui sukelia fizinės sveikatos sutrikimus.

Bacho žiedų esencijos – ne medikamentai, bet vaistažolių preparatai, darantys poveikį psichosomatikai. Jais galima sėkmingai papildyti kitus gydymo būdus.

Emocinės būsenos, kurios gali daryti įtaką žmogaus fizinei sveikatai: baimė, netikrumas, susidomėjimo ar motyvacijos stoka, vienišumas, padidintas jautrumas išorei, sielvartas ir abejonės, perdėtas kišimasis į kitų reikalus, liūdesys ir neviltis ir kt.

Norint paskirti šiuos vaistus reikia aiškiai suvokti asmens psichologinę būseną.

Pagal neigiamas emocijas, kurios tuo metu žmogui kelia nerimą, parenkamos tam tikrų augalų esencijos ir iš jų gaminamas asmeninis mišinys, kuris vartojamas įlašinant į vandenį arba tiesiai į burną. Pasitelkęs žiedų esencijų teigiamas vibracijas, žmogus keičia neigiamų emocijų balansą. Kiekviena neigiama emocija turi teigiamos atitikmenį. Dr. Bachas tikėjo, kad liga prasideda ne fiziniame kūne, bet emociniame ir kiekvieno žmogaus reakcija į konkrečią ligą priklauso nuo jo charakterio. Taigi, gydymo principas yra holistinis, tai yra turime gydyti ne ligą, o žmogų.

Daugiau...

Konsultacija ir dr. Bacho žiedų esencijų substancijos paruošimas - 70€.

Esencijų substancijos paruošimas pakartotinai - 15€.

Reiki / Bioenergetiniai seansai

Reiki - tai universali visatos gyvybinė energija arba dvasinės gyvybės jėga, skirta dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. Reiki yra metodas, kuris išlaisvina kūną ir sąmonę. Galima sakyti tai fiziniu ir dvasiniu gydymo metodu.

Reiki energija pasiekia visus egzistencijos lygius ir siekia juos sugrąžinti į pusiausvyros būseną. 

Bioenergetinis seansas - tai žmogaus kaip holistinės sistemos (fizinio, dvasinio, subtiliųjų kūnų) harmonizavimas, energoinformacinio Sushumna kanalo plėtimas ir kūno savigydos energijos aktyvavimas.

Daugiau...

Seanso trukmė ~ 40 min.

Kaina:

Reiki seanso - 40€

Bioenergetinio seanso - 70€

Čakrų harmonizavimas.

Garsų terapijos

Tai nuostabi, savo kompleksiškumu itin galinga ir efektyvi kamertonų ir sidabro bei aliuminio lydinio skambiųjų vamzdelių garso terapija Reiki energijos sraute. Rankų darbo instrumentai, specialiai skirti energiniams, psichiniams centrams – čakroms aktyvinti, Septyni rankų darbo kamertonai ir septyni kosminio garso specialaus dažnio vamzdeliai tiksliai suderinti kiekvienai čakrai tam tikrų Hz dažniu veikti, t.y jas balansuoti, harmonizuoti ir gydyti.

Muzikos terapija sietina su muzikos psichologija, aiškinančia žmogaus psichinius procesus ir poelgius, surištus su muzika. Ji naudojama sveikų žmonių ir ligonių psichinių ir emocinių sutrikimų gydymui. Garsai veikia žmogaus sielą, vidinį pasaulį, emocijas, intelektą, nuotaiką, veiklumą. Garsų psichoterapija gali padėti vaduotis iš depresijos, atsirasti noras dirbti, kurti. Ji padeda pakelti nuotaiką, formuoti pageidaujamas emocijas, atsikratyti įtampos, nerimo, baimės ir nemigos būsenų. Per garsų terapiją įmanoma išgyventi vidinius konfliktus, išlaisvinti slopinamus polinkius, pašalinti emocinę įtampą.

Daugiau...

Seanso trukmė ~ 1 val.

Čakrų harmonizavimo kaina - 70€

Asmeninė garsų terapija - 50€

Dovanų kuponai visoms Sąmonės Galia paslaugoms.

Itin prasminga dovaną Tavo artimui! 

1.png
2.png

Dovanų - Abonementas visoms Sąmonės Galia garsų sesijoms.

Itin prasminga dovaną Tavo artimui! 

1.png
2.png