top of page

01-19, pn

|

Sodyba Laumių Namai

SIELOVADA. Sąmonės plėtros retritas.

Tai bus laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save…

Tickets are not on sale
See other events
SIELOVADA. Sąmonės plėtros retritas.
SIELOVADA. Sąmonės plėtros retritas.

Data, vieta

2024-01-19 16:00 – 2024-01-21 14:00

Sodyba Laumių Namai, Beržininkų kaimas 1, 15032, Lithuania

Apie renginį

Sąmonės plėtros retritas. Tai nerimas į save. Giliuosius sąmonės klodus. Nuo pažinimo iki aukščiausio dvasingumo, nuo tolyje aidimo intuityvaus kvietimo, iki suvokimo kas ir kiek tai tikra… Tai bus laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą. Retrito praktikos skirtos savęs pažinimui ir sąmonės plėtrai, apsivalymui nuo vidinių ir išorinių toksinų. Tai retritas aukščiausiąjąm savęs suvokimui, žmogiškojo prado identitetui išvokti, atpažinti tikrąją savastį ir pašaukimą į Tavo sielos sutankėjimą - įsikūnijimą. Retritas vyks Dvasinių seminarų ir stovyklų centre, 30km nuo Vilniaus, moliniame name - „Laumių namai“ (Beržininkų kaimas 1, Vilniaus raj. 15032). Autentiška aplinka - autentiškam Tau. Tai magiška erdvė, atversianti Tave ir vesianti į neregėtus tolius. Retrito metu maitinimas veganiškas / vegetariškas!

Kūnams tai bus ramybės oazė, protams - nubudimas, jausmams - išsilaisvinimas, sielai - atgaiva, dvasiai - dovana.

Retritą ves - dvasinė vedlė ir pakeleivė Alfreda Medhanadi. Jos sielovada vyksta aukščiausiame ir beribiame sąmonės sraute, todėl DĖMESIO! - retrite dalyvių skaičius labai ribotas, idant kiekvienam asmeniškai būtų skirtas laikas! Daugiau apie vedlę - https://www.samonesgalia.lt Energiniai mainai: 310Eur. Avansinė suma 100 Eur. - avansas negrąžinamas. Dalyvavimas retrite tvirtinamas tik pervedus avansą.

Į retrito kainą įskaičiuota: visos praktikos; apgyvendinimas kambariuose „Laumių namai“; vegetariškas / veganiškas maitinimas.

Registracija: Alfreda Medhanadi tel. 860027087, el. paštu labas@samonesgalia.lt arba asm. žinute fb.

Banko sąsk. avansiniam mokėjimui: Swedbank, LT607300010080981269 Alfreda Žukauskė, paskirtyje - dalyvio vardas ir pavardė.

Iki susitikimo,

su meile, Alfreda Medhanadi.

Dalintis

bottom of page