top of page

03-17, pn

|

Birštonas

Savaitgalio retritas "Holistinis Aš"

Retritas idealiai subalansuotas informaciniu, praktiniu ir pramoginiu turiniu. Tebūnie tai penas jūsų kūnui, sielai ir dvasiai.

Registration is closed
See other events
Savaitgalio retritas "Holistinis Aš"
Savaitgalio retritas "Holistinis Aš"

Data, vieta

2023-03-17 18:00 – 2023-03-19 15:00

Birštonas, Panemunio km., Birštono vs., 59222 Birštonas, Lithuania

Svečiai

Apie renginį

Mielieji!

Dėl itin didelio susidomėjimo ir greito dalyvių užsipildymo retrite, skelbiu dar vieną retritą, kuriame galės sudalyvauti visi norintys tačiau nepatekę į vasario mėn retritą, bei tie, kurie dalyvaus ir vasario mėn retrite.

Sekantis retritas vyks KOVO 17 - 19d. Panemunių sodyboje, Birštono sen.

Renginys facebook: "Holistinis Aš"

Kviečiu norinčius suskubti ir spėti užsiregistruoti šiam retritui.

Retrito "Holistinis Aš" užmanymas išties kilnus ir atsidavimo kupinas, kaip Žmogaus visaapimantis vedimas į savęs vientisumo išmanymą - proto išganymą, kūno išlaisvinimą, sielos atpažinimą, ir visumos įprasminimą dvasinėje Žmogaus projekcijoje. Savitam atsiskyrime, unikalios gamtos apsuptyje jus sąmoningai lydės kupina dieviškosios meilės energijos vedlė - Alfreda Medhanadi, o virsmus liudis jūsų sąmonė. Retritas idealiai subalansuotas informaciniu, praktiniu ir pramoginiu turiniu. Tebūnie tai penas jūsų kūnui, sielai ir dvasiai.

Retrito programa:

Penktadienis: 

17:00 Atveriamos Panemunio sodybos durys. Įsikūrimas.

18:00 Vakarienė.

19:00 Susipažinimas, dvasinė integracija į retritą. 

21:00 Gongo ir tibetietiškų dubenų garsų harmonija.

Šeštadienis:

09:00 Pusryčiai

10:00 Satsangas. Dvasinis bendravimas aukščiausios ir beribės sąmonės sraute. Satsangą rems pagrindinės temos ir jų gairės: meilė sau (asmeninis sielos autentiškumo atpažinimas, išsilaisvinimas iš ribojančių įsitikinimų, įnertiškumo, sąstingio, kitaip tariant kūno ir proto harmonizavimas), santykiai, finansinė gausa, proto nušvitimo galimybės ir pan. Klausimai - atsakymai

14:00 Pietūs. 

16:00 Meditacija "Gilyn į Save".  Laisvas laikas ir galimybė asmeninėms konsultacijoms ar energetiniams seansams.

18:30 Vakarienė.

20:00 Sveikatinanti, kūnus puoselėjanti pramoginė, patyriminė pirties ir kubilo terapija.

Sekmadienis:

09:00 Pusryčiai

10:00 Reiki Rato Meditacija: “Kūno, dvasios, sielos alchemija”

11:00 Atliepimai ir Dieviškosios Meilės energijos iniciacija aukščiausios ir beribės sąmonės sraute.

13:30 Pietūs ir retrito uždarymas. Laisvas laikas ir galimybė asmeninėms konsultacijoms ar energetiniams seansams.

Kuo tai vertinga Tau? Galimai suprasi savo esmę ir buvimą esamam kūne; Išaiškės tavo Sielos vedimo linkmė ir tikslas; Išaiškinti taps asmeniniai priežasties - pasekmės dėsningumai; Pasijungs savigydos procesai fiziniame ir subtiliuosiuose kūnuose; Jūs ūgtelsite dvasiškai ir praplėsite sąmonę. Plėtosime santykių temas per įvairius santykių modelius, perspektyvas. Galimai patirsite primityvumo mirtį, dvasinį atgimimą ir sąmonės nubudimą. Kūnams tai bus ramybės oazė, protams - nubudimas, jausmams - išsilaisvinimas, sielai - atgaiva, dvasiai - dovana.

Retritą ves - dvasinė sielų vedlė ir pakeleivė Alfreda Medhanadi. Jos sielovada vyksta aukščiausiame ir beribiame sąmonės sraute, todėl DĖMESIO! - retrite dalyvių skaičius ribotas, idant kiekvienam asmeniškai būtų skirtas laikas! Daugiau apie vedlę - https://www.samonesgalia.lt

Energiniai mainai: 220 Eur. Į kainą įskaičiuota apgyvendinimas su nakvyne sodyboje, pilnas savaitgalio maitinimas ir visos grupinės retrito programoje nurodytos veiklos, užsiėmimai. Taip pat pirties ir kubilo procedūros.

Registracija ir dalyvavimo retrite užsitikrinimas:

Alfreda Medhanadi tel. 860027087, el. paštu labas@samonesgalia.lt arba asm. žinute fb.

Avansas už retritą mokamas į sąskaitą: Swedbank, LT607300010080981269 ALFREDA ŽUKAUSKĖ,  suma 100 eurų (avansas negrąžinamas), paskirtyje - dalyvio vardas ir pavardė.

Iki susitikimo, Alfreda Medhanadi.

Dalintis

bottom of page