top of page

10-30, sk

|

Klaipėda

Sąmoningas Vakaras savęs pažinimui / patyrimui

Vakaro metu sieksime tapti dėmesingais grynumui ir pradžios impulsui - dėmesio šaltiniui, kaip priežastingumui ir atspindėjimo pasėmėms. Kokie galimi priežasties - pasekmės modeliai, kaip pasirinkti geriausią sau.

Registration is closed
See other events
Sąmoningas Vakaras savęs pažinimui / patyrimui
Sąmoningas Vakaras savęs pažinimui / patyrimui

Data, vieta

2022-10-30 17:00

Klaipėda, Klaipėda, Lithuania

Apie renginį

Sąmonės plėtros vakaronė sielų bendrystėje Klaipėdoje! Tai laikas, kurio metu jus atsiskirsite nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtumėte pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą. Sąmoningas vakaras skirtas savęs pažinimui ir sąmonės plėtrai, apsivalymui nuo vidinių ir išorinių toksinų. Tai laikas ir erdvė aukščiausiajam savęs suvokimui, žmogiškojo prado identitetui išvokti, atpažinti tikrąją savastį ir pašaukimą į Tavo sielos sutankėjimą - įsikūnijimą. Kuo tai vertinga Tau? Galimai suprasi savo esmę ir buvimą esamam kūne; Išaiškės tavo Sielos vedimo linkmė ir tikslas; Išaiškinti taps asmeniniai priežasties - pasekmės dėsningumai; Pasijungs savigydos procesai fiziniame ir subtiliuosiuose kūnuose; Jūs ūgtelsite dvasiškai ir praplėsite sąmonę. Plėtosime santykių temas per įvairius santykių modelius, perspektyvas. Galimai patirsite primityvumo mirtį, dvasinį atgimimą ir sąmonės nubudimą. Kūnams tai bus ramybės oazė, protams - nubudimas, jausmams - išsilaisvinimas, sielai - atgaiva, dvasiai - dovana. Vakarą ves - dvasinė sielų vedlė ir pakeleivė Alfreda Medhanadi. Jos sielovada vyksta aukščiausiame ir beribiame sąmonės sraute, todėl DĖMESIO! - vakaro dalyvių skaičius labai ribotas, idant kiekvienam asmeniškai būtų skirtas laikas! Daugiau apie vedlę - https://www.samonesgalia.lt Energiniai mainai: 50 Eur. Registracija ir dalyvavimo vakaronėje užsitikrinimas: Alfreda Medhanadi tel. 860027087, el. paštu labas@samonesgalia.lt arba asm. žinute fb. Banko sąsk. mokėjimui: Swedbank, LT607300010080981269 Alfreda Žukauskė, paskirtyje - dalyvio vardas ir pavardė. Iki susitikimo! Alfreda Medhanadi IG - medhanadi_777

p.s Vakaro turinys susidės iš satsango* (klausimų - atsakymu principu) ir energetinio rato arba garsų terapijos (nuspręsite pasirinkdami vakaro metu).

*Satsangas - dvasinis bendravimas aukščiausiame sąmonės sraute.

Dalintis

bottom of page