top of page

03-21, št

|

Klaipėda

Sąmoninga stovykla vyrams "Moteris kalba vyrui"

Tai fenomenalus, analogų Lietuvoje neturintis projektas skirtas sąmoningėjančiam vyrui, kuris suvokia, jog vyro ir moters santykiai tai ne vien jausmai nuo susižavėjimo iki prisirišimo.

Registration is Closed
See other events
Sąmoninga stovykla vyrams "Moteris kalba vyrui"
Sąmoninga stovykla vyrams "Moteris kalba vyrui"

Data, vieta

2020-03-21 09:30 – 2020-03-22 19:00

Klaipėda, Klaipėda, Lithuania

Apie renginį

Tai projektas laužantis stereotipus ir skambias frazes kaip “niekas nežino ko nori moterys”, “jei moteris nežino ko nori, kaip tai gali žinoti vyras” ir pan. Šios stovyklos intensijoje aukštesnė dvasinė vertė - pirmiausia orientuota į santykius žvelgti iš aukščiausios perspektyvos.

Stovykla subalansuota vyrams, nors tinka ir moterims. Pakankamai įprasta yra vyrų klubai, moterų klubai, moterys mentorės mokančios moteriškumo moteris ar vyrai lyderiai mokantys tikrojo vyriškumo vyrus, tačiau tuo kryžminiu pamokančiu santykiu niekas neišdrįso dalintis, o iš tiesų taip norisi kalbėti vyrams, sugrąžinant juos iš tų teorinių paklydimų, jog moteris vyrui mįslė ir pan.

Kam: Skirta visiems sąmoningo kelio ir Dvasinio tobulumo siekiantiems vyrams. Vyrus gali lydėti ir moterys, jei tai būtų pačių vyrų laisva valia. Į stovyklą atvykstant poromis - jau ženklus rodiklis į sėkmingus, tvirtus santykius. Net jei šios poros santykiai ateityje užsibaigtų, šie du žmonės atsiskirtų vienas nuo kito jau kaip dvi autonomiškos asmenybės gebančios kurti tvarius santykius su kitais partneriais.

Tikslas / stovyklos rezultatas: Šios stovyklos užmanymas yra visiškai švietėjiško pobūdžio. Mes nebandysime įsiterpti į jau esamą informacijos gausą ir ją dar kažkaip plėsti, plėtoti. Mūsų pasišventimas - šia stovykla lydėti vyrus tvirtomis, koncentruotomis dvasinėmis gairėmis idant jų gyvenimas ir santykiai su aplinka bei aplinkiniais iš sudėtingų taptų harmoningais. Didžiausias dėmesys vis tik bus orientuotas į santykius su gyvenimo moterimis.

Lektorės: Neringa Malinauskienė - Holistinė terapiautė. Koučingo, dailės terapijų specialistė. Reiki praktikė. Individuali suaugusiųjų ir porų konsultantė. Specializacija: vaikystės traumos, panikos atakos ir fobijos, disfunkciniai santykiai, depresija, saviugda ir savityra, asmeninė laisvė. plačiau: www.gyventigyvenima.lt

Karina Dora - Naujojo amžiaus vedlė. Individualus čenelingo metodas. Sakralinių moters archetipų aktyvavimo praktikė. Netradicinės meno terapijos konsultantė. Jogos, meditacijos, įsikūnijimo ir suaugystės praktikų mokytoja. Asmeninių tikslų formavimo ir įgyvendinimo koordinatorė.

Alfreda Turskienė Medhanadi - Veidoskaitos (fiziognomikos) specialistė. Reiki gyduolė, psichosomatikos praktikė. Nedirektyvinės hipnoterapijos ir regresinių terapijų praktikė. Sąmoningų rytmečių ir vakarų iniciatorė/vedančioji. Moterų klubo "Satori" santykių grupės vadovė. Sąmoningo gyvenimo praktikė, mokytoja, asmeninių ir grupinių sąmoningumo programų mentorė. Dvasinė vedlė ir pakeleivė. Plačiau: www.samonesgalia.lt

Pirmos dienos programa: 9:30 - 10:00 Atvykimas ir registracija 10:00 - 10:20 Bendra meditacija 10:30 - 12:30 Kaip veikia mūsų protas. Pasąmonės galia. Lek. Neringa Malinauskienė 12:30  14:00 Pietūs Trumpa meditacija į dailės terapiją 14:15 - 16:00 Dailės terapija - Moters valdos tavyje per emocinio intelekto išraišką (piešiame emociją) 16:00 - 18:00 Satsangas. Lek. Alfreda Medhanadi

Antros dienos programa: 9:30 - 10:00 Atvykimas ir registracija 10:00 - 10:20 Bendra meditacija 10:30 - 12:30 "Klaidingas moters sudievinimas vyro realybėje". Lek. Alfreda Medhanadi 12:30  14:00 Pietūs Trumpa meditacija suvienodinti vibracijoms 14:15 - 16:00 Moterų archetipai ir vyrų atspindys juose. Lek. Karina Dora Shakti 16:00 - 18:00 "Tantriniai vyro ir moters santykiai". Lek. Alfreda Medhanadi

Kada: Kovo 21-22d. Kur: Klaipėda (vieta bus tikslinama). Kaina: Dviejų dienų stovyklos kaina - 108€ asmeniui / 201€ porai. Vienos dienos stovyklos kaina - 69€ asmeniui. Registracija į stovyklą: labas@samonesgalia.lt, tel. 860027087. Būtina išankstinė registracija.

Matyti mažiau

Dalintis

bottom of page