top of page

10-01, kt

|

Sodyba Laumių Namai

Sąmonės plėtros retritas. Atsiskyrimas “Gilyn į Save”

Tai laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą.

Registration is Closed
See other events
Sąmonės plėtros retritas. Atsiskyrimas “Gilyn į Save”
Sąmonės plėtros retritas. Atsiskyrimas “Gilyn į Save”

Data, vieta

2020-10-01 18:00 – 2020-10-04 14:00

Sodyba Laumių Namai, Beržininkų kaimas 1, 15032, Lithuania

Apie renginį

Sąmonės plėtros retritas. Atsiskyrimas “Gilyn į Save” Tai laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą. Retrito praktikos skirtos savęs pažinimui ir sąmonės plėtrai, apsivalymui nuo vidinių ir išorinių toksinų. Tai retritas aukščiausiąjąm savęs suvokimui, žmogiškojo prado identitetui išvokti, atpažinti tikrąją savastį ir pašaukimą į Tavo sielos sutankėjimą - įsikūnijimą.

Retritas vyks Dvasinių seminarų ir stovyklų centre, 30km nuo Vilniaus, moliniame name - „Laumių namai“ (Beržininkų kaimas 1, Vilniaus raj. 15032). Autentiška aplinka - autentiškam Tau. Tai magiška erdvė, atversianti Tave ir vesianti į neregėtus tolius. Retrito metu maitinimas veganiškas / vegetariškas!

Kuo tai vertinga Tau? Suprasi savo esmę ir buvimą esamam kūne; Išaiškės tavo Sielos vedimo linkmė ir tikslas; Išaiškinti taps asmeniniai priežasties - pasekmės dėsningumai; Jūs ūgtelsite dvasiškai ir praplėsite sąmonę. Galimai patirsite primityvumo mirtį, dvasinį atgimimą ir sąmonės nubudimą. Kūnams tai bus ramybės oazė, protams - nubudimas, jausmams - išsilaisvinimas, sielai - atgaiva, dvasiai - dovana.

Retritą ves - dvasinė vedlė ir pakeleivė Alfreda Medhanadi. Jos sielovada vyksta aukščiausiame ir beribiame sąmonės sraute, todėl DĖMESIO! - retrite dalyvių skaičius labai ribotas, idant kiekvienam asmeniškai būtų skirtas laikas!

Daugiau apie vedlę - čia.

Atvykstame ketvirtadienį, spalio 1 d. 18 val., išvykstame sekmadienį, spalio 4 d. 14 val. Energiniai mainai: 208 Eur. Avansinė suma 100 Eur. - avansas negrąžinamas. Dalyvavimas retrite tvirtinamas tik pervedus avansą. DALYVIŲ SKAIČIUS ITIN RIBOTAS!

Į retrito kainą įskaičiuota:  visos praktikos; apgyvendinimas kambariuose „Laumių namai“; vegetariškas / veganiškas maitinimas.

Registracija: Alfreda Medhanadi tel. 860027087, el. paštu labas@samonesgalia.lt arba asm. žinute fb. Banko sąsk. avansiniam mokėjimui: Swedbank, LT607300010080981269 ALFREDA TURSKIENĖ, paskirtyje - dalyvio vardas ir pavardė.

Iki susitikimo! Alfreda Medhanadi

Dalintis

bottom of page