top of page

10-16, pn

|

Kiekvieną penktadienį!

Kosminė Lopšinė

Prenatalinė harmonizuojanti garsų sesija

Registration is Closed
See other events
Kosminė Lopšinė
Kosminė Lopšinė

Data, vieta

2020-10-16 16:00 – 17:15

Kiekvieną penktadienį!

Apie renginį

Skambantys dubenys tinka absoliučiai visiems žmogaus gyvenimo tarpsniams - nuo besilaukiančių mamų, jau gimusių kūdikių, vaikų, jaunimo, iki suaugusių, senjorų.

Garsai – natūrali ir įgimta kūdikio ir mamos išraiška, nežodinė komunikacija. Kaip rodo patirtis, skambančių dubenėlių garsai tarsi sukuria aksominį garsų šydą, kuriuo apgaubia motiną ir kūdikį viename, laukimo stadijoje, sukurdamas ryšio misteriją. Jau pirmas lengvas garso gaudesys įtraukia į Visatos garsų pažinimą. Tai nuostabus patyrimas, kuriantis ryšio harmoniją dviejų artimiausių žmonių žemėje. Savo dinaminėmis formomis garsai artimi emocijoms. Vadinasi, muzikavimas, taikant tam tikrus metodus bei technikas, gali tapti nepakeičiama pagalba emocinio ir socialinio patyrimo kokybei užtikrinti tiek besilaukiančiai mamai, tiek ir jos kūdikiui.

Dar prenatalinėje būsenoje esantis vaisius į garsą reaguoti pradeda nuo 19-os savaitės. Muzikai akademikai neabejoja, kad kūdikiai turi polinkį į muzikinį suvokimą ir yra muzikalūs iš prigimties, bei pritaria, kad intuityvus muzikavimas yra efektyviausias metodas ankstyvajai intervencijai. Kūdikiai turi poreikį komunikuoti per muzikines interakcijas. Remdamasi minėtomis įžvalgomis buvo prieita išvadų, jog plačiai nagrinėjama tėvų intuityvaus muzikavimo savo kūdikiui dar prenatalinėje stadijoje nauda yra ankstyvosios visapusiškai sveikatinamos raidos intervencijos metodas. Muzikinis stimulas sukelia impulsus, sužadina gyvybiškumo aspektus – reakcijas , džiaugsmingą muzikinį patyrimą. Tai nuostabus patyrimas besilaukiančioms, nes čia ištirpsta kasdienybė, nerimas, sunkumai, gerėja miego kokybė ar tiesiog apgaubia ramybė, gilaus poilsio pavidalu. Čia gimsta ryšys ir suvokimas, jog visa kas yra tikra, tai tik Tu ir tavyje esanti gyvybė.

Garsų kelionėje jus lydės: Alfreda Medhanadi - holistinė gyduolė ir dvasinė vedlė, bei pakeleivė dvasines gelmes savo veikloje papildžiusi muzikuojant žmogaus gyvybinio / kūrybinio energinio potencialo išlaisvinimo, gydomaisiais kūno, sielos ir dvasios instrumentais. Garsų harmonijos seanso metu jus globos Reiki energijos srautas.

Su savimi turėkite pagalvėlę ir pleduką (jei norisi savo asmeninio). Laikas: KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ! 18val. (užsiėmimai vyks tik užsiregistravus atitinkamam kiekiui žmonių, todėl asmeninė registracija būtina! Vien paspausti renginio nuorodoje - DALYVAUSIU - NEPAKANKA!) Vieta: Sąmoningumo centras, Žvejų g. 12, 3 aukštas, Klaipėda (buvusi Būkime kartu studija). Būtina išankstinė registracija tel. 8 600 27087, arba asmenine žinute. Padėka už seansą - 15€/asm. Renginys įvyks užsiregistravus atitinkamam kiekiui žmonių. Durys atidaromos 10 min iki seanso pradžios ir uždaromos 16val. Su meile, Alfreda Medhanad

Dalintis

bottom of page