top of page

Vasario 25-27d., sodyboje "Laumių namai"

|

Vilniaus rajono savivaldybė

Gilyn į Save. Sąmonės plėtros retrytas

“Gilyn į Save” - tai laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą. Retrito praktikos skirtos savęs pažinimui ir sąmonės plėtrai, apsivalymui nuo vidinių ir išorinių toksinų.

Registration is closed
See other events
Gilyn į Save. Sąmonės plėtros retrytas
Gilyn į Save. Sąmonės plėtros retrytas

Data, vieta

Vasario 25-27d., sodyboje "Laumių namai"

Vilniaus rajono savivaldybė, Beržininkų kaimas 1, 15032, Lithuania

Svečiai

Apie renginį

Sąmonės plėtros retritas. Atsiskyrimas “Gilyn į Save” Tai laikas, kurio metu žmogus atsiskirs nuo visuomenės šurmulio ir kasdienės veiklos, idant galėtų pažvelgti gilyn į save, suvokti savo giluminius virsmus ir Dieviškąjį pradą. Retrito praktikos skirtos savęs pažinimui ir sąmonės plėtrai, apsivalymui nuo vidinių ir išorinių toksinų. Tai retritas aukščiausiąjąm savęs suvokimui, žmogiškojo prado identitetui išvokti, atpažinti tikrąją savastį ir pašaukimą į Tavo sielos sutankėjimą - įsikūnijimą. Retritas vyks Dvasinių seminarų ir stovyklų centre, 30km nuo Vilniaus, moliniame name - „Laumių namai“ (Beržininkų kaimas 1, Vilniaus raj. 15032). Autentiška aplinka - autentiškam Tau. Tai magiška erdvė, atversianti Tave ir vesianti į neregėtus tolius. Retrito metu maitinimas veganiškas / vegetariškas! Kuo tai vertinga Tau? Suprasi savo esmę ir buvimą esamam kūne; Išaiškės tavo Sielos vedimo linkmė ir tikslas; Išaiškinti taps asmeniniai priežasties - pasekmės dėsningumai; Pasijungs savigydos procesai fiziniame ir subtiliuosiuose kūnuose; Jūs ūgtelsite dvasiškai ir praplėsite sąmonę. Galimai patirsite primityvumo mirtį, dvasinį atgimimą ir sąmonės nubudimą. Kūnams tai bus ramybės oazė, protams - nubudimas, jausmams - išsilaisvinimas, sielai - atgaiva, dvasiai - dovana. Retritą ves - dvasinė vedlė ir pakeleivė Alfreda Medhanadi. Jos sielovada vyksta aukščiausiame ir beribiame sąmonės sraute, todėl DĖMESIO! - retrite dalyvių skaičius labai ribotas, idant kiekvienam asmeniškai būtų skirtas laikas! Daugiau apie vedlę - https://www.samonesgalia.lt Energiniai mainai: 249 Eur. Avansinė suma 100 Eur. - avansas negrąžinamas. Dalyvavimas retrite tvirtinamas tik pervedus avansą. DALYVIŲ SKAIČIUS ITIN RIBOTAS! Į retrito kainą įskaičiuota:  visos praktikos; apgyvendinimas kambariuose „Laumių namai“; vegetariškas / veganiškas maitinimas.

Registracija: Alfreda Medhanadi tel. 860027087, el. paštu labas@samonesgalia.lt arba asm. žinute fb.

Banko sąsk. avansiniam mokėjimui: Swedbank, LT607300010080981269 ALFREDA TURSKIENĖ, paskirtyje - dalyvio vardas ir pavardė.

Retryto programos chronologija:

Penktadienis 16:00 Atveriamos Laumių namų durys. Įsikūrimas.

18:00 Vegetariška / veganiška vakarienė. 19:00 Susipažinimas, dvasinė integracija į retritą. 20:00 Tibetietiškų dubenų garsų harmonija.

Šeštadienis 09:00 Pusryčiai 10:00 Satsangas. Dvasinis bendravimas aukščiausios ir beribės sąmonės sraute. 13:30 Vegetariški / veganiški pietūs. Laisvas laikas. 16:00 Gilyn į Save. Aukščiausios žinios perdavimas: “Sąmonės anatomija” 18:00 Gilyn į Save. Aukščiausios žinios perdavimas: “Visa Tiesa apie protą. Proto nušvitimas”

19:00 Vegetariška / veganiška vakarienė. 20:30 Ecstatic

Sekmadienis 09:00 Pusryčiai 10:00 Reiki Rato Meditacija: “Kūno, dvasios, sielos alchemija” 11:00 Atliepimai ir Dieviškosios Meilės energijos iniciacija aukščiausios ir beribės sąmonės sraute. 13:00 Vegetariški / veganiški pietūs. Laisvas laikas. 14:30 Retrito uždarymas.

*Retrito programa gali kisti. Organizatoriai pasilieka teisę ją koreguoti pagal dalyvių ir asmeninius poreikius.

Iki susitikimo,

su meile, Alfreda Medhanadi.

Dalintis

bottom of page