top of page

Klaipėdoje

|

Klaipėda

Augu sveikas ir darnus

Tibeto dubenėlių garso masažas kūdikiams

Registration is Closed
See other events
Augu sveikas ir darnus
Augu sveikas ir darnus

Data, vieta

Klaipėdoje

Klaipėda, Klaipėda, Lithuania

Apie renginį

Skambantys dubenys tinka absoliučiai visiems žmogaus gyvenimo tarpsniams - nuo besilaukiančių mamų, jau gimusių kūdikių, vaikų, jaunimo, iki suaugusių, senjorų.

Garsai – natūrali ir įgimta kūdikio išraiška, nežodinė komunikacija. Kaip rodo patirtis, skambančių dubenėlių garsai tarsi sukuria aksominį garsų šydą, kuriuo apgaubia motiną ir kūdikį, sukurdamas ryšio misteriją. Jau pirmas lengvas garso gaudesys įtraukia kūdikio dėmesį į Visatos garsų pažinimą. Tai nuostabus patyrimas, kuris stebimas artimiausio žmogaus žemėje.  Savo dinaminėmis formomis garsai artimi emocijoms. Vadinasi, muzikavimas, taikant tam tikrus metodus bei technikas, gali tapti nepakeičiama pagalba emocinio ir socialinio patyrimo kokybei užtikrinti.

Dar prenatalinėje būsenoje esantis vaisius į garsą reaguoti pradeda nuo 19-os savaitės. Muzikai akademikai neabejoja, kad kūdikiai turi polinkį į muzikinį suvokimą ir yra muzikalūs iš prigimties, bei pritaria, kad intuityvus muzikavimas yra efektyviausias metodas ankstyvajai intervencijai. Kūdikiai turi poreikį komunikuoti per muzikines interakcijas. Remdamasi minėtomis įžvalgomis buvo prieita išvadų, jog plačiai nagrinėjama tėvų intuityvaus muzikavimo su savo kūdikiu nauda yra ankstyvosios visapusiškai sveikatinamos raidos intervencijos metodas. Mokslininkai aprašo, kaip improvizacija muzikos terapijoje sukelia ir pratęsia tarpusavio santykių gyvybiškumo aspektus, padeda vienas kitą pajausti. Muzikinis stimulas sukelia impulsus, sužadina gyvybiškumo aspektus – reakcijas , džiaugsmingą muzikinį patyrimą. Jų metu ,vyksta pirmieji trumpi akių kontaktai, emocinis apsikeitimas, pradedami suvokti santykiai su kitu žmogumi. Taip instrumentų garsai padeda užmegzti emocinę tarpusavio sąveiką, kuri plėtojama ir stiprinama per muzikines interakcijas.

Moksliškai pagrįsta jog: 

▪️ Instrumentų garsai gerina naujagimių pagrindinius fiziologinius rodiklius ir elgseną.

▪️ Skatina čiulpimą, todėl yra svarbi neišnešiotų naujagimių raidai.

▪️ Motinų dalyvavimas akustinėje stimuliacijoje mažina naujagimių stresą, motinų baimę, stiprina tarpusavio ryšį.

▪️ Taip pat gerų rezultatų sulaukiama dirbant su autizmo sutrikimą ar smegenų disfunkciją turinčiais vaikais. Kadangi šis garsas puikiai harmonizuoja smegenų pusrutulių veiklą, taikomas sergantiesiems cerebriniu paralyžiumi.

Garsų kelionėje jus lydės: Alfreda Medhanadi - holistinė gyduolė ir dvasinė vedlė, bei pakeleivė dvasines gelmes savo veikloje papildžiusi muzikuojant žmogaus gyvybinio / kūrybinio energinio potencialo išlaisvinimo, gydomaisiais kūno, sielos ir dvasios instrumentais. Garsų harmonijos seanso metu jus globos Reiki energijos srautas.

Su savimi turėkite pleduką ar kt. patiesaliuką savo kūdikiui. Taip pat pledą jį užkloti i kt. jums svarbius atributus.

Laikas: KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ! 10val. (užsiėmimai vyks tik užsiregistravus atitinkamam kiekiui žmonių, todėl asmeninė registracija būtina! Vien paspausti renginio nuorodoje - DALYVAUSIU - NEPAKANKA!) Vieta: Sąmoningumo centras, Žvejų g. 12, 3 aukštas Klaipėda (buvusi Būkime kartu studija). Būtina išankstinė registracija tel. 8 600 27087, arba asmenine žinute. Investicija - 10€/kūdikiui su mama ar tėčiu. Renginys įvyks užsiregistravus atitinkamam skaičiui žmonių.

Su meile, Alfreda Medhanadi

Dalintis

bottom of page