top of page

Kiekvieną penktadienį!

|

Klaipėda, Lithuania

Atpalaiduojanti Gongo ir Tibeto dubenėlių garsų harmonija

Tai pasąmonės transformacinė garsų kelionė. Tibeto dubenų garsai veda į gilią relaksaciją, stiprina žmogaus savigidos procesus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Dubenų garsai gydo skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t.

Registration is Closed
See other events
Atpalaiduojanti Gongo ir Tibeto dubenėlių garsų harmonija
Atpalaiduojanti Gongo ir Tibeto dubenėlių garsų harmonija

Data, vieta

Kiekvieną penktadienį!

Klaipėda, Lithuania

Svečiai

Apie renginį

Tai pasąmonės transformacinė garsų kelionė. Žemės planetos vibracijos gongo Tibeto dainuojančių dubenų garsai veda į gilią relaksaciją, stiprina žmogaus savigidos procesus, ištirpina blokus, sustiprina organizmo imunitetą. Dubenų ir gongų garsai gydo skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir t.t. Tačiau svarbiausias seanso tikslas – organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių ne tik giliai atsipalaiduoja, tačiau taip pat patiria būseną, primenančią lengvą hipnozę. Gongo ir Tibeto dainuojančių dubenų garsų terapija taip pat padeda streso, neurozės ir nemigos atvejais. Gydo migreną, stuburo ligas, padeda atsikratyti priklausomybių.

 Garsų kelionėje jus lydės: Alfreda Medhanadi - holistinė gyduolė ir dvasinė vedlė, bei pakeleivė dvasines gelmes savo veikloje papildžiusi muzikuojant žmogaus gyvybinio / kūrybinio energinio potencialo išlaisvinimo, gydomaisiais kūno, sielos ir dvasios instrumentais. Garsų harmonijos seanso metu jus globos Reiki energijos srautas. Su savimi turėkite pagalvėlę ir pleduką (jei norisi savo asmeninio).

 Laikas: KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ! 18val. (užsiėmimai vyks tik užsiregistravus atitinkamam kiekiui žmonių, todėl asmeninė registracija būtina! Vien paspausti renginio nuorodoje - DALYVAUSIU - NEPAKANKA!)

Vieta: Klaipėda (tikslus adresas tik registruotiems dalyviams).

Būtina išankstinė registracija tel. 8 600 27087, arba asmenine žinute.

Padėka už vakarą - 15€/asm.

Renginys įvyks užsiregistravus atitinkamam kiekiui žmonių.

Su meile, Alfreda Medhanadi.

Dalintis

bottom of page