top of page

Metamorfozinis masažas arba Metamorfinė (prenatalinė) refleksinių zonų terapija

Updated: Jun 12, 2022


Istorija

Metamorfinis metodas yra patobulinta refleksinių zonų terapija, kuri amžiaus pradžioje buvo išvystyta amerikiečių gydytojo William’o Fitzgerald’o, kuris padalino kūną į dešimt išilginių zonų (nuo galvos iki rankų ir kojų).

Šiandieną yra laikomasi nuomonės, kad kiekviena kūno ląstelė yra holograma, t.y kiekviena ląstelė turi bet kurios kitos ląstelės ir viso sutvėrimo informaciją.

Maždaug po penkiasdešimt metų refleksinių zonų terapiją toliau ištobulino britų gydytojas Robert St. John’as. Jis nustatė, kad daugelis kūno negalių iššaukia blokadas stuburo refleksinėse zonose. Gydytojas nustatė ,kad dirbant užkulnio srityje, pacientams atsirasdavo motininio principo asociacijos. Taigi jis pavadino šią sritį motininiu (prenataliniu).

Motininis (prenatalinis) principas:

apima lytinius organus, gimdymą, kryžkaulį, sunkumus su savo arba su motininiu principu (sugebėjimas išreikšti maitinančias, priimančias, besirūpinančias savybes). Taip pat ir vadinamasis stovėjimas abiem kojomis ant žemės, faktų suvokimas, sąmoningas priežastingumo atpažinimas, taip pat priskiriami šiai sričiai.

Tėvo (prenatalinis) principas:

apima galvos, nervų sistemos, sunkumų su savo tėvu arba tėviškuoju principu (teise būti pačiu savimi, autoritetais).

Toliau šio metodo vystymo eigoje gydytojas perkėlė nėštumo laiką į stuburo, kojų, rankų ir galvos refleksines zonas. Tuo būdu stuburas tapo laiko sampratos nešėju. Kitaip tariant, darbo metamorfiniu metodu  metu, mes dirbame su ta laiko atkarpa, kurioje buvo įtvirtintos visos mūsų savybės.

Refleksinių zonų terapija – Metamorfozė

Ši terapija naudojama iššaukti pasikeitimus kūne. Metamorfozės metodas veikia laiko lygmenyje ir įgalina gyvybinę jėgą iššaukti pasikeitimus paciente.

Dirbant metamorfoziniu metodu paprastai neteikiama reikšmė konkrečiai ligai, dirbama visada su prenataliniu etapu, t.y. su tuo laikotarpiu, kuriame pirmą kartą susiformavo žmogaus silpnosios ir stipriosios savybės. Tokiu būdu atpalaidavus laiko lygmenis, žmogaus gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje.


PAGRINDINĖ MATRICA SUSIDARO MŪSŲ ATSIRADIMO LAIKU GIMDOJE!

365 views0 comments

Комментарии


bottom of page